Izobraževanje mladine

 

Profesorji

S spoštovanjem se oziramo na naše sijajne učitelje, s hvaležnostjo pa na tiste, ki so se dotaknili naših človeških čustev. Kurikulum je nujnost, toda toplina je življenjsko potrebna rožam in otrokovi duši za njuno rast.(Carl Gustav Jung)

Priimek in ime Razredništvo Prostor Govorilne ure Telefon
Dan Ura
Antonič, Maja I/2 ponedeljek 10.30 - 11.15 03 / 428 69 18
Arh, Tanja knjižnica SREDA 10.50 - 11.35 03 / 03 428 69 07
Artiček, Marija 3. KTB II/6A torek 12.00-12.45 03 / 428 69 22
Artnak, Danica 2. C III/7 PETEK 11.30 - 12.15 03 / 428 69 24
Basle, Maja U/13- pisarna poklicne mature SREDA 8.40 - 9.25 03 / 428-69-13
Belec, Danijel II/4A ponedeljek 10.30 - 11.10 03 / 428 69 21
Bendelja, Judita 2. GB III/7 SREDA 8.40 - 9.25 03 / 428 69 24
Berden, Danijel I / 06a kabinet ČETRTEK 10.35 – 11.20 03 / 428 69 20
Bervar, Jana KAB. IZOBR. ODRASLIH TOREK 7.50 -8.35 03 / 428 69 10
Bevc Holobar, Tea
Boštjančič, Petra 1. KTA e-mail, MS Teamsi SREDA 8.40 - 9.20 03 / 03 428 69 11
Botolin, Alenka 2. A II/2a ponedeljek 9.35-10.20 03 / 428 69 11
Božič, Mateja 2. PTI III/7 PONEDELJEK 10.30 - 11.15 03 / 428 69 24
Brglez, Monika 3. FB kabinet III/12 PONEDELJEK 8.40 - 9.25 03 / 428 69 25
Brvar, Polona 1. A III/7 TOREK 10.30 - 11.15 03 / 03 428 69 24
Cesar, Sonja 3. KTA II/6A ČETRTEK 14.05 - 14.50 03 / 428 69 22
Čakš, Ada I/02a Četrtek 10.35-11.20 03 / 03 428 69 18
Čeperlin, Andreja 3. B II/4A ponedeljek; 11.25-12.10 03 / 03 428 69 21
Čepin Tovornik, Peter III/7 PETEK 8.40 - 9.25 03 / 428 69 24 / MS Teams
Černoša, Metka 1. E KABINET III/7 TOREK 11.25 - 12.10 03 / 428 69 24
Čolović, Katarina 4. B I/4A torek 8.40 - 9.25 03 / 428 69 19, 428 69 20
Dobrajc, Franja 3. E I/1 Ponedeljek 16.30-17.15 03 / 428 69 18
Drobne, Veronika
Esih, Nataša 03 / 428 69 06
Fajdiga, Špela II/6A SREDA 9.30 - 10.15 03 / 428 69 22
Gorjup Krošl, Mojca 2. KTB I/6 Četrtek 9.35 - 10.20 03 / 428 69 20
Grobelšek, Andreja 03 / 428 69 33
Hostnik, Nejc
Jenuš, Andrej 4. C I/02A SREDA 12.15 - 13.00 03 / 428 69 18
Jevšinek, Martina 3. A II/6A PETEK 10.30 - 11.15 03 / 428 69 22
Jezernik, Aleksander KAB. ŠVZ PETEK 8.40 - 9.25 03 / 428 69 17
Kačičnik, Polonca III/12 petek 9.35- 10.15 03 / 03-428 69 25
Kastelic, Suzana KNJIŽNICA 03 / 03 428 69 31
Kešnar, Martina I/6a četrtek 11.30 - 12.15 03 / 428 69 20
Kokot, Maja Barbara 4. D I/4A pet 10.30- 11.15 03 / 035 428 69 19
Kordiš, Katja
Kosi, Slavka III/12 03 / 03 428 69 25
Košec Klarić, Alenka I/02A PETEK 11:25-12:10 03 / 428 69 18
Kragel, Irena 4. E torek 14.05 - 14.50
Krajnc Zakrajšek, Nataša 2. E II/6a SREDA 10.30 - 11.15 03 / 428 69 22
Kramberger, Irena II/2A/ U10 ČETRTEK 10.00 - 10.45 03 / 428 69 27
Križanec, Simona 2. B III/12 Sreda 12.15 - 13.00 03 / 428 69 25
Kurtiš, Monika zbornica Četrtek 9:30 - 10:15 03 / 428 69 07
Leban, Nataša II/6 TOREK: 11.25-12.10 03 / 428 69 22
Leskovšek, Tanja U10 SREDA 10.00 - 10.45 03 / 428 69 15
Lobe Selič, Nina II/4A PONEDELJEK 11.25 - 12.10 03 / 03/ 428 69 21
Lorenčak, Urška 2. D II/2a SREDA 11.25 - 12.10 03 / 03 428 69 11
Lužar, Saša 4. KTB II/2A ČETRTEK 10.30 - 11.15 03 / 03 428 69 11
Marčinko, Tina zbornica
Marguč, Mirjam I/U12 TOREK 10.30 - 11.15 03 / 03 428 69 16
Marinšek, Zvonka 1. FB I/6a PONEDELJEK 14.05 - 14.50 03 / 03 428 69 20
Matko, Marija ZBORNICA TOREK 9.35 - 10.20 03 / 428 69 07
Mencigar Kladnik, Zdenka III/07 petek 11.15 - 12.00/ kabinet III/ 7 03 / 428 69 24
Mrzdovnik, Petra 3. C II/4a PONEDELJEK 11.25 - 12.10 03 / 428 69 21
Müller, Urška 1. D II/6a TOREK 7.50- 8.45 03 / 428 69 22
Novak, David III/12 PETEK 14 03 / 428 69 25
Pangerl, Cvetka 1. GB III/12, III/8, MS Teams Petek 9.00 - 9.45 03 / 03 428 69 25/MSTeams
Par, Ljudmila III/12 petek 10.40 do 11.25 03 / 428 69 25
Pavlič, Mojca 4. A KABINET ŠVZ ponedeljek 12.15 - 13.00 03 / 428 69 17
Pavrič Konušek, Karmen 2. KTA III/12 četrtek 11.25-12.15 03 / 428 69 25
Petek, Jasmina 1. B I/4A torek 8.40- 9.25 03 / 03 428 69 19
Pevec, Smilja II/7A SREDA 11.25 - 12.10 03 / 428 69 23
Pilih, Mateja II/7A Četrtek 9 03 / 428 69 23
Podkrajšek, Mojca
Podlesnik, Polona U12 PONEDELJEK 9.00 - 9.45 03 / 428 69 16
Popović, Vanja 3. D KABINET ŠVZ sreda 12.15 - 13.00 03 / 428 69 17
Potočnik, Marjan II/4A PONEDELJEK 12:15 - 13:00 03 / 428 69 21
Romih, Carmen KABINET ŠVZ Četrtek ob 7.50 - 8.50 ( 2. šolska ura ) 03 / 428 69 17
Slemenjak, Tanja kabinet slo ČETRTEK 10.30 - 11.15
Strmšek, Mateja 3. GB II/07 PETEK 11.25- 12.10 03 / 428 69 23
Štancar, Olga 1. PTI II/6A SREDA 10.30-11.15 03 / 428 69 22
Tomšič, Mateja ZBORNICA Torek 10. 30 - 11. 15 03 / 03 428 69 07
Tratnik, Eva KABINET ŠVZ PONEDELJEK 9.45-10.30 03 / 031749137
Trnovšek, Albert 1. KTB KABINET RAI Četrtek 11.30 - 12.15 03 / 428 69 12
03 / 428 69 28
Uranjek, Igor KABINET ŠVZ četrtek 8.40 - 9.25 03 / 428 69 17
Uranjek, Irena KABINET SLO 03 / 428 69 18
Veber Stajnko, Tjaša 4. KTA I/2a sreda 9.45-10.30 03 / 03 428 69 18
Vogrinec, Monika
Vrenko, Marija Mojca 1. C III/7 petek 10.30 - 11.15 03 / 428 69 24
Vrhovec, Anamarija 2. FB II/6A TOREK 8.40 - 9.15 03 / 428 69 22
Zakošek, Urška I/4A sreda 12.15 - 13.00 03 / 428 69 19
Zavolovšek, Mojca ZBORNICA sreda od 11:25-12:10 03 / 03 428 69 07
Zorman, Alja 03 / 03 428 69 44
Žogan, Teja ZBORNICA ČETRTEK 9.35 - 10.20 03 / 03 428 69 07

Sodelavci iz drugih šol

Ime in priimek Šola Razredništvo Predmet Govorilne ure
Andrenšek Mudri, Monika Ekonomska šola Celje PSI ČETRTEK, 11.25 - 12.10
Četina Žuraj, Savina Ekonomska šola Celje ZGO ponedeljek, 7.50 - 8.35
Konec, Dagmar Ekonomska šola Celje Torek , 13.10 - 13.55
Lipovec, Lara Srednja šola za gostinstvo in turizem Celje APM, ANG PONEDELJEK: 8.40 - 9.25
Pižmoht, Petra Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje UMEL, LES SREDA, 11.30 - 12.10
Prislan, Darinka Ekonomska šola Celje KEM ČETRTEK, 8.40 - 9.25
 
 

Srednja zdravstvena in kozmetična šola Celje, Ipavčeva 10, 3000 Celje, Slovenija | Telefon: 03/ 428 69 00 | Fax: 03/ 428 69 01 | E-pošta: info(a)szsce.si 
Izobraževanje odraslih: 03/ 428 69 10 | Tečaji: 03/ 428 69 26 | 

Pogoji uporabe. Pravice pridržane, © 4S, svetovanje in razvoj, d.o.o.